• : 0216 417 95 16
  •    

ENİK EASY ELEKTRİKLİ KATLANIR BİSİKLET

Uygun: Stokta
2019

Liste Fiyatı:Satış fiyatı:6.400,00 ₺

ENIK Easy modeli şehir içi kullanımının yanında seyahat severler için de tasarlanmıştır. Aracınız, Karavanınız, Otobüs ya da Tren ile nereye giderseniz gidin size eşlik edecektir. Alman mühendisliğinin verdiği üstün kabiliyeti sayesinde dakikalar içinde katlanıp özel taşıma çantasına* girer.

250 Watt güce sahip ve 36 Volt ile beslenen Bafang Ön teker motoru sayesinde saatte 25km ye varan sürüş desteği sağlar. 313W/h bataryanın gücü ile yokuşlarda dahi bisiklet sürmek sizin için keyifli hale gelir.

36V 8.7A Samsung hücreli bataryanız hava şartlarından koruyan arka sepet üzerindeki özel bölmesinde bulunmaktadır. Ayrıca bataryanızı isterseniz mevcut yerinden sökmeden de şarj etme imkanınız var. Sepetinizin üzerine koyacağınız çantanızın emniyetini sağlamak için askı aparatınızı kullanabilirsiniz.

Sol tutacağa monte edilen LED ekran sayesinde hem Sürüş Desteğini hem de ön ve arka ışıkları kontol edebilirsiniz.  Sağ tutacakta ise sürüş keyfinizi ve temponuzu yükseltecek olan Shimano 3 Vites desteği vardır. Tektro marka V frenleri ön ve arka tekerleği ayrı ayrı kontrol etmenize yardımcı olurken yüksek duruş kabiliyeti ile size avantaj sağlar.

Bisikletinizin sol fren tutacağının hemen yanında ise nostaljik bir zil bulunmaktadır.

*Özel taşıma çantası paket içeriğine dahil değildir.